Krížovky cover

Vylúštite súťažnú tajničku: Aký je rekordný počet návštevníkov dedinky kde sa nakrúca Horná Dolná?

13. 07 2020 08:00 |
Horná Dolná
Horná Dolná Foto: TV Markíza

Odpoveď nájdete v tajničke.

Nová Lehota v ktorej sa nakrúca už niekoľko rokov seriál Horná Dolná, má v skutočnosti niečo vyše dvesto stálych obyvateľov a dnes patrí k najnavštevovanejším dedinkám na Slovensku. Rekordný počet návštevníkov za jeden deň bol zatiaľ (TAJNIČKA) ľudí. Čo je na takú malú dedinku naozaj požehnaný počet turistov!

Blahoželáme výherkyni: Annamária K., Hodkovce

Aj tento týždeň tu máme skvelú letnú súťaž v lúštení krížoviek a osemsmeroviek, vďaka ktorej môžete vyhrať zaujímavé ceny. Každý pondelok vyjde na webe krizovky.markiza.sk/ nová súťažná krížovka alebo osemsmerovka.

Súťažiaci sa môže zapojiť do súťaže tak, že ju počas týždňa (do nedele 19.7) vylúšti a pošle správne znenie tajničky cez súťažný formulár , ktorý nájdete pod krížovkou. Výhercu vyžrebujeme a vyhlásime pondelok (20.7). Kompletné pravidlá súťaže nájdete TU .

Tento týždeň hráte o dve balenia výživového doplnku " ASHWAGANDHA " (indický ženšen)

Ashwagandha product foto(1).png
 
Ashwagandha redukuje stres, úzkosť a depresie. Výrazne napomáha znižovať stresový hormón kortizol. Taktiež potláča búšenie srdca. Pomáha aj pri problémoch so spánkom a znižuje hladinu cukru v krvi a znižuje krvný tlak. Cenu do súťaže venovala www.vitalita24.sk - Prémiové výživové doplnky pre psychickú a fyzickú pohodu.

Veľa šťastia pri lúštení!

spustiť online stiahnuť ako pdf Zdielať a poradiť sa Vytlačiť Nahlásiť problém Odoslať riešenie